Esmarin Wellness Hotel ****

 

Sportovně relaxační centrum v Mníšku pod Brdy nabízí také hotelové služby ideální pro strávení romantického wellness víkendu, sportovní rodinné dovolené i uspořádání pracovního setkání. V krásném prostředí brdských lesů najdete kromě kvalitního ubytování také moderní wellness, sportovní možnosti, ale také konferenční místnosti s technickým zázemím a dobré jídlo v restauraci.

 

Hotel **** nabízí 10 pokojů s maximální kapacitou 30 lůžek. Máme 5 dvoulůžkových pokojů, čtyři rodinné mezonety (ideální například pro čtyřčlennou rodinu) a velké mezonetové apartmá (pro 2 až 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací,  minibarem, trezorem, TV, fénem apod. Ceny pokojů jsou včetně snídaně a pro ubytované hosty nabízíme vstup do fitness i wellness zdarma (prosíme, udělejte si rezervaci).

Ceník a storno podmínky si můžete prohlédnout zde.

Objednat ubytování


Dvoulůžkový pokoj 22m²

Dvoulůžkový pokoj 22m²

Pět dvoulůžkových pokojů s komfortními postelemi "Savoy" (jako v celém hotelu) nabízí ten nejlepší odpočinek. Na pokojích je k dispozici minibar (za poplatek), klimatizace, trezor, fén, moderní koupelna se sprchovým koutem, televize, telefon, apod.


Rodinný mezonet 29m²

Rodinný mezonet 29m²

V tomto rodinném pokoji najdeme ve spodním podlaží dvoulůžko a v mezonetovém patře ještě dvě plnohodnotné postele. Pokoj je ideální například pro čtyřčlennou rodinu, případně může dobře posloužit i jako ekonomická varianta pro až 4 dospělé. Pokoje mají výhled na jih a kromě obvyklého vybavení je zde také klimatizace pro obě podlaží.


Mezonetové apartmá 70m²

Mezonetové apartmá 70m²

Prostorné apartmá zahrnuje ve spodním podlaží obývák, kuchyňku a moderní koupelnu se sprchovým koutem, v horním patře pak ložnici s velkou manželskou postelí a druhou koupelnu s rohovou vanou, ze které je výhled na mníšecký zámek. Samozřejmostí je plná výbava, včetně klimatizace a lednice s mrazákem.


Objednat ubytování