Wellness Esmarin

Užijte si masáže, wellness, bazén s protiproudem a vířivou částí, 4 druhy saun, včetně mořského klimatu, které navzájem propojuje "setkávací" místnost ve tvaru amfiteátru s vyhřívanou lavicí a klidová místnost s lehátky a příjemnou hudbou. V rámci vstupu do wellness můžete strávit celou dobu ve vaší oblíbené sauně, či v bazénu nebo naopak vyzkoušet vše, co wellness nabízí. Wellness je otevřen denně 8 - 22 hod. Děti do 18 let pouze v doprovodu dospělého. Vstup do bazénu je výhradně v plavkách, do sauny vám zapůjčíme prostěradlo.


Finská sauna

Finská sauna

Klasická finská sauna s teplotou kolem 80 - 100°C a vlhkostí 10-15%.  V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje mysl, vyplavují se endorfiny a zlepšuje se zdraví i nálada. Pro ochlazení je k dispozici jak ochlazovací bazének, tak i ochlazovací sprchy.

Ceník léto naleznete zde.
Ceník zima naleznete zde.

Informace o rezervačním systému zde.

objednat


Tepidárium s mořským klimatem

Tepidárium s mořským klimatem

Tepidárium je místnost s teplotou kolem 35-40°C vyhřívaná sálavým teplem ze stěn, podlahy i lavice. Pobyt v ní je tedy příjemný i pro ty, kteří špatně snášejí vysoké teploty klasických saun, působí povzbudivě na imunitní systém aniž zatěžuje krevní oběh. V Esmarinu je zde navíc jedinečné SeaClimate, tedy solná mlha z mrtvého moře a ionizovaný vzduch, které má pozitivní vliv na chronická onemocnění dýchacích cest (astma), relaxaci, zvlhčení a zjemnění kůže a celkové uvolnění.

Informace o rezervačním systému zde.

objednat


Aromatická parní lázeň

Aromatická parní lázeň

Parní sauna je teplá mlhová lázeň (cca 45° C, vlhkost až 100%), podobná sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká a je mnohem vlhčí. Mezi účinky parní sauny patří svalová i psychická relaxace, pomoc při bolestech svalů či kloubů, detoxikace, zrychlení látkové výměny, pročištění kůže, osvěžení, celkové zotavení, uvolnění dýchacích cest, atd.

Informace o rezervačním systému zde.

objednat


Infra sauna

Infra sauna

Pobyt v infrasauně dodá tělu energii a vnitřní pohodu podobným způsobem, jako když se po dlouhé zimě vystavíme teplým slunečním paprskům a doslova nasáváme potřebnou energii. Ve srovnání s klasickou saunou působí tepelné paprsky přímo do hloubky svalové tkáně, kterou prohřívají přímo, bez přehřátí okolního vzduchu. Přijímané teplo aktivuje v našem těle imunitní systém, dochází k doplnění energie, zrychluje se krevní oběh a nepociťujeme takovou únavu a zvýšenou potřebu spánku. Díky tomu se pak hned cítíme mnohem lépe.

Informace o rezervačním systému zde.

objednat


Thajské masáže/ klasické masáže

Thajské masáže/ klasické masáže

Nechte se hýčkat thajskými nebo českými masérkami i maséry a objednejte si na recepci, tel.: 702 005 006 například:

  • Thajskou relaxační olejovou masáž
  • Tradiční thajskou masáž
  • Thajskou masáž lávovými kameny nebo bylinnými balíčky
  • Masáže českých masérů a masérek včetně rehabilitační masáže, relaxační olejové masáže nebo Indické antistresové masáže hlavy

více informací